ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

В Кам’янці-Подільському молоді розкажуть про події Української революції

Історія 1306
100 років тому в Кам'янці-Подільському відбулася урочиста присяга Директорії, уряду, чиновників і війська на вірність УНР
100 років тому в Кам'янці-Подільському відбулася урочиста присяга Директорії, уряду, чиновників і війська на вірність УНР. Фото: istpravda.com.ua

Заходи проводять до 100-річчя УНР.

В Кам’янці-Подільському школярам розкажуть про подій Української революції в Кам’янці-Подільському. До відзначення 100-річчя цих подій Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник на базі навчальних закладів міста запланував низку заходів для ознайомлення учнів, студентів з періодом Кам’янецької доби УНР.

«Саме 100 років тому, у вирі подій Української революції 1917-21 років Кам’янцю судилося стати останньою столицею Української Народної Республіки. Саме 100 років тому у місті над Смотричем проводила свої репетиції українсько-республіканська капела під керівництвом диригента Олександра Кошиці, і музичний твір «Щедрик» у виконанні Капели став візитівкою України», - зазначають на сайті заповідника.

Додають, що саме 100 років тому, 14 жовтня, у Кам’янці-Подільському відбулася урочиста присяга Директорії, уряду, чиновників і війська на вірність УНР.

Нагадаємо, що щороку в серпні музей разом із військово-історичним товариством проводить фестиваль історичної реконструкції «Остання столиця», в рамках якого проходять лекції провідних істориків, виступи гуртів, виставки, презентації, реконструкції бою Перших визвольних змагань. Щороку цей фестиваль збирає все більше як учасників, так і глядачів з усіх куточків України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую