ye-logo.v1.2

Побачити як змінювались історичні межі міста Хмельницького можна онлайн

Історія 603
Веб-додаток «Візуальна історія Хмельницького» розкаже про історію міста
Веб-додаток «Візуальна історія Хмельницького» розкаже про історію міста. Фото: з архіву

Доступні для перегляду понад дві тисячі локацій.

В обласному центрі презентували інтерактивний веб-додаток «Візуальна історія Хмельницького». У режимі реального часу користувачі можуть переглянути як змінювалось місто упродовж 200 років.

«Завдяки візуалізації користувачі можуть більше дізнатись про історію міста: простежити, як змінювалось місто та розростались його межі. На візуалізації позначені всі історичні будівлі міста, історичні карти міста, а про пам’ятки історії та архітектури можна дізнатись із їх описів та переглянути фото. Загалом у додатку понад дві тисячі будівель і пам’яток», - зазначають у Хмельницькій міськраді.

Додають, що інтерактивний веб-додаток розробили фахівці інтернет-видання Texty.org.ua в межах проєкту?«Ініціатива з розвитку аналітичних центрів», Веб-додаток повністю створений за грантові кошти міжнародних донорських організацій. До створення веб-додатку долучився і провідний науковий співробітник Хмельницького обласного краєзнавчого музею Сергій Єсюнін.

Візуалізація може бути корисною для пам’яткоохоронного та краєзнавчого руху міста та дозволить як його мешканцям, так і гостям більше дізнатись про складну історію міста та уявити, який вигляд мав Хмельницький і як змінювався протягом останніх декількох століть своєї історії.

Переглянути інтерактивну карту можна за посиланням https://texty.org.ua/d/2021/khmelnytskyi_history/ або у розділі «Туристу» на сайті міської ради.

Читайте також: До обласного архіву з приватної колекції передали історичні документи

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую