ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Меджибожі відкривається виставка гобеленів Богдана Губаля

Культура 2700
Фото: прес-служба заповідника

Завтра у рамках проекту «Різнобарвна Україна» Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» проводить відкриття виставки гобеленів заслуженого діяча мистецтв України, майстра із Івано-Франківська Богдана Івановича Губаля.

Богдан Губаль є членом національної спілки художників України, володарем премії ім. В. Стефаника та медалі «За подвижництво в культурі Прикарпаття», з 2005 року – очільник кластеру народних художніх промислів «Сузір’я», що став зразком новітньої виробничої системи Івано-Франківщини. Про це розповіли в заповіднику.

Навчався художник-винахідник у Львівському інституті прикладного та декоративного мистецтва, практикувався у Велико-Тирнівському університеті у Болгарії, працював у Татарському творчо-виробничому комбінаті в Казані, у Івано-Франківському художньо-виробничому комбінаті, викладав у Казанському художньому училищі, зараз навчає здібну творчу молодь в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника.
Богдан Губаль створив свій напрямок в оформленні інтер’єрів громадських приміщень, в акварелі, ткацтві, дизайні книг тощо.

Як голова правління кластеру народних художніх промислів «Сузір’я» майстер об’єднав художників, народних майстрів, підприємців, які прагнуть зберегти своєрідність та самобутність народного мистецтва.

За ініціативи Богдана Губаля та в його авторському дизайнерському оформленні видано книгу-альбом «Кластер народних художніх промислів «Сузір’я», головна мета якого – ознайомити громадськість із творчими здобутками митців, об’єднаних у кластер, та сприяти просуванню творів декоративного мистецтва як на національному ринку, так і за його межами.
Богдан Губаль прийняв участь більш як у 130 виставках, є автором підручника «Композиція в дизайні».

Відкриття виставки відбудеться о 15.00 за адресою:
Хмельницька область, Летичівський район, смт Меджибіж, вулю Жовтнева, 1, Державний історико – культурний заповідник «Межибіж» (03857 97123)
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую