ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На "Зимовому Меджибожі" не мерзли

Культура 3170
Учасники фестивалю.
Учасники фестивалю.. Фото: facebook.com

У вихідні, 11 - 13 січня, в Меджибізькій фортеці відбулося відкриття фестивального сезону.

Майже 50 учасників та гостей історичної реконструкції середньовіччя "Зимова вежа - 2013" мали змогу відчути всі переваги та труднощі проведення реконструкції взимку. Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook директор державного історико-культурного заповідника “Межибіж” Олег Погорілець,
Іскристий сніг, що падав в ніч з 11 на 12 січня, мороз, що сягнув поділки за – 20 у ніч з 12 на 13 січня, тепла атмосфера застілля у "Рицарській вежі", середньовічна музика та танці під автентичні інструменти, гості та учасники, що за час фесту стали друзями - все це залишило найяскравіші спогади про "Зимовий Меджибіж".

А проведений вперше квест з пошуком скарбів підземелля Меджибізького замку став захопливою грою, що не тільки мала інтригу, але й добре зігріла її учасників.

Тепер, загартувавшись на "Зимовому Меджибожі", клуби готуються до участі у фестивалі середньовічної культури "Стародавній Меджибіж 2013", який, традиційно, пройде в 20-х числах серпня.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую