ye-logo.v1.2
24 Червня, 2019

Подільські музиканти встановили рекорд

Богдана Хмельницька Культура 1728
adm.km.ua
Фото: adm.km.ua

В рамках відкриття туристичного сезону Хмельниччини 2013 у ході культурно мистецьких заходів було презентовано виступи духових оркестрів, серед яких один унікальний для України – в якому найбільша кількість музикантів виконала оркестрові твори.

Ініціатором рекорду стала обласна державна адміністрація, а автором проекту - голова Василь Ядуха. Оркестр зібраний з учнів загальноосвітніх, позашкільних та мистецьких навчальних закладів усієї області. 150 юнаків та дівчат, виконавши на духових інструментах два твори, встановили новий рекорд України в номінації "Найбільший дитячий оркестр в державі”. ПРо це інформує Хмельницька ОДА.
«Приємно, що новий рекорд встановили діти Хмельниччини. Президент України Віктор Янукович визначив 2013 рік Роком дитячої творчості. Сьогодні влада на усіх рівнях впроваджуючи соціальні ініціативи Глави держави, все робить для того, аби обдаровані, талановиті діти мали підтримку і розуміння. У нас є тисячі талановитих дітей, це майбутнє нашої Хмельниччини і майбутнє України», - наголосив Василь Ядуха.
Оголосив результати та зафіксував рекорд найбільшого дитячого духового оркестру член національної спілки журналістів України, представник національного проекту «Книга рекордів України» Олександр Шустерук.
Василь Ядуха вручив колективам духових оркестрів сертифікати за участь у встановленні рекорду України.  

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео