ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відбудеться театралізована хода, присвячена купрінським дням

Культура 2892
організаторів
Фото: організаторів

Хмельничани перенесуться на сто років назад.

Напередодні святкування Дня міста, 26 вересня хмельничани побачать театралізовану ходу, присвячену життю Олександра Купріна у Проскурові. Цієї осені виповнюється 143 роки з Дня народження великого письменника. Організатори дійства, громадська організація “Руський центр”, вже не вперше відзначають купрінську осінь, відтворюючи події того часу. Цьогорічний захід розпочнеться театралізованою ходою у костюмах кінця ХІХ - початку ХХ століття.
Хода почнеться 26 вересня о 15 годині від кінотеатру ім. Т. Шевченка до кінотеатру “Планети”. Біля останньої учасників зустрічатиме сам Купрін та безліч його жінок (адже він був поціновувачем жіночої краси). Також хмельничани побачать фотовиставку та фотографа із стародавнім фотоапаратом, вокальний та танцювальний номер. А після цього усі охочі зможуть безкоштовно переглянути фільм за повістю Купріна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую