ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Про хороше і погане у Хмельницькому розповість вистава “Шляхами міста”

Культура 2074
Фото: Дмитра СКРИПНИКА

В аматорського театру “Дзеркало” прем'єра до Дня міста.

Народний аматорський театр “Дзеркало” під керівництвом молодого режисера Дмитра Гусакова, який ще й працює у театрі ім. М. Старицького, підготувало поетично-музично-пластичну виставу “Шляхами міста”. У ній звучатимуть вірші знаних українських поетів, молодих хмельницьких літераторів та навіть акторів театру. Вірші поєднуватимуться з музикою, зокрема, Олени Камбурової, яка виросла у Хмельницькому.
Однак ця вистава не буде одою місту. Задум режисера — показати його з різних боків.
“Ми не будемо вихваляти Хмельницький, хочемо розповісти і про хороше, і про погане. Це філософська річ, такий собі роздум про місто, людину, про місце людини у ньому”, - розповідає Дмитро Гусаков.
Поміркувати про власне місто хмельничан запрошують 28 вересня у Міський будинок культури (вул. Проскурівська, 43). Початок вистави о 17.00, вхід вільний. Під час вистави стоятиме скринька для благодійних внесків, які підуть на допомогу військовим.

Читайте також, які ще заходи відбудуться 27-28 вересня у рамках святкування Дня міста.

Коментарі:

Lili9l 25.09.2014 16:27

asdc

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую