Бойко – третій, Жовнір – теж

Культура 1596

Подільські фехтувальники знову на вершині спортивного Олімпу. Нещодавно Дмитро Бойко став чемпіоном Європи, який проходив в Угорщині! Так сталося, що вже в 1/8 фіналу Дмитро вийшов фехтувати проти свого ж земляка Дмитра Пундика, брата олімпійської чемпіонки Галини Пундик. І здолав нетішинця з рахунком 15:7. Однак, до фіналу змагань Дмитро Бойко не дійшов, програвши росіянину Веніаміну Решетнікову з рахунком 15:9. Між іншим, подільський шпажист здобув європейську «бронзу» другий рік поспіль.
А ось для Ольги Жовнір третє місце на турнірі категорії «А» у бельгійському Генті – перше вагоме особисте досягнення на міжнародній арені. Олімпійська чемпіонка в складі збірної України програла лише один бій. У півфіналі змагань студентка Хмельницького національного університету поступилася німкені Буйдошо з рахунком 15:11. А ось інша наша землячка, Галина Пундик, на цьому турнірі посіла 21 місце.