ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницьких театралів порадують класикою та сучасними постановками

Культура 2253

Театр Старицького готує оперу «Летюча миша» та п'єсу українського драматурга «Республіка на колесах».

Нагадаємо, що новий 84-й сезон в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького розпочнеться із прем'єри «Житейське море» Івана Карпенка-Карого в постановці Олександра Сторожука. Головну роль, Івана Барильченка, зіграє заслужений артист України Ігор Сторожук. До речі, приурочена вистава до 50-річчя актора та 30-річчя його творчої діяльності. Прем'єра відбудеться 16 жовтня о 18.30.
Також у новому сезоні на театралів чекають дві роботи молодого режисера Дмитра Гусакова - «Метод Гремхольма» Жорді Галсерана та опера Штрауса «Летюча миша».
Новий художній керівник театру Анатолій Пундик планує поставити «Республіку на колесах» Якова Мамонтова та «Великодушний рогоносець» Фернана Кроммелінка.
«Республіка на колесах» - вистава про 1919 рік, але виявляється, що вона розповідає і про події в сучасній Україні. У ній будуть задіяні усі провідні актори, балет, оркестр. Художником-постановником буде художник лялькового театру, митець з оригінальним баченням Михайло Ніколаєв, - розповідає Анатолій Петрович. - Сподіваюся, що це буде зовсім новий театр».
Напередодні Нового року на хмельничан чекає велике новорічне дійство за режисурою студентки університету ім. І. Карпенка-Карого.

Читайте також про зміни у керівництві та роботі театру ім. М. Старицького.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую