22 Вересня, 2019

Є третя поспіль перемога

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Культура 962

Безпрограшна серія хмельницького «Динамо» сягнула дев’яти матчів

Команда під керівництвом Володимира Реви знову перемогла. Сталося це 30 травня на очах 2500 хмельничан, які прийшли в спорткомплекс «Поділля», щоб підтримати «Динамо» в матчі проти білоцерківської «Росі». Нагадаємо, що в першому колі тоді ще «Поділля» зазнало нищівної поразки від білоцерківців з рахунком 5:1. А тому глядачі прагнули реваншу…
Тактика Реви проти тактика Хіміча – саме так можна охарактеризувати початок матчу, коли обидві команди демонстрували позиційну боротьбу та намагалися взяти під контроль гру. Краще це вдалося господарям. І вже на 8 хвилині динамівці могли відкрити рахунок. Відмінна передача Грищука у штрафний майданчик, і Дітковський не дотягнувся до м’яча. Влучив би Сергій по «смугастому» – був би гол. Ще один момент, який прийнято називати стовідсотковим, був у Дітковського на 36 хвилині, коли він зреагував на передачу Сергеєва та пробив з чотирьох метрів прямо у руки голкіпера. Однак вже на 42 хвилині форвард «Динамо» виправився – він вдало замкнув навіс Слободяна, і відкрив рахунок у матчі.
У другому таймі «Рось» пішла відіграватися, а хмельничани, контролюючи гру, спокійно грали на контратаках. І нерви здали в гравців білоцерківського клубу. На 70 хвилині Сергій Тітомир у центрі поля збив Олександра Грищука, хавбек «Динамо» підскочив, щоб насваритися на гравця «Росі», і той… впав, симулюючи, що його вдарив Грищук. До місця подій збіглися всі гравці обох команд та судді. А завершилося все жовтими картками для Грищука та Тітомира. Для останнього вона стала другою в матчі, а тому гравець «Росі» був вимушений залишити поле.  А «Динамо» через вісім хвилин реалізувало свою чисельну перевагу. Сергій Рева віддав проникаючий пас на Євгена Нікітіна, і той перекинув м’яча через голкіпера. Ще через декілька хвилин хмельничани ледве не забили третій гол у ворота гостей, але «Рось», після удару Дітковського, врятувала стійка. Ну, а на 96 хвилині білоцерківці спромоглися на гол престижу. Отож, «Динамо» здобуло третю поспіль перемогу. Цього разу з рахунком 2:1.
Сьомого червня хмельничани гратимуть в Броварах проти «Нафкому». Між іншим, ця команда, як і хмельницька, вже дев’ять турів поспіль не знає гіркоти поразки! Ну, а свій останній матч у чемпіонаті «Динамо» проведе в рідних стінах 13 червня проти рівненського «Вереса». Початок о 18.00.