«Золоті» чоловіки, «золоті» дівчата

Культура 1411

У Харкові завершився чемпіонат України з фехтування. І найкращими шаблістами країни стали представники Хмельниччини! У жіночому фіналі збірна Хмельницької області перемогла з рахунком 45:26 збірну міста Києва. Ще б пак, у складі нашої збірної дві олімпійські чемпіонки Галина Пундик та Ольга Жовнір. Щоправда, в особистих змаганнях дівчата не зуміли посісти місця на п’єдесталі пошани. Жовнір посіла 5 місце, Пундик – 7 сходинку. А ось подолянка Ірина Кравчук, несподівано для багатьох, стала четвертою в особистому заліку. У командних змаганнях серед чоловіків теж тріумфували наші спортсмени. Їм, як і жінкам, у фіналі протистояли кияни. Рахунок зустрічі - 45:36. В особистих змаганнях відзначимо Олега Штурбабіна, який виборов срібну нагороду чемпіонату. Інші наші фехтувальники –  Дмитро Бойко, Дмитро Пундик, Олександр Торчук та Станіслав Конопацький посіли місця з 5 по 8 відповідно.