Вже треті!

Культура 1403

Хмельницький футбольний клуб «Динамо» 13 вересня повернувся з тріумфом із Вінниці. У протистоянні з «Нивою» підопічні Віктора Муравського здобули надважливу перемогу з рахунком 2:1. Рахунок у матчі був відкритий на 40 хвилині, коли Олексій Колесников вдало замкнув пас Андрія Слободяна. У другому таймі на 54 хвилині поєдинку Колесников «заробив» пенальті, який сам і реалізував. А на 66 хвилині матчу арбітр призначив одинадцятиметровий удар у ворота «Динамо». І Василь Козіброда врятував свою команду від голу! Щоправда, вінничани, які цього дня святкували День міста, аж на 95 хвилині поєдинку «розпечатали» ворота гостей. Наступний поєдинок «Динамо» проведе у Хмельницькому. 18 вересня хмельничани прийматимуть «Моршин» зі Стрия. Початок матчу о 16.30.