«Новатор» повернувся!

Культура 1331

У вищій лізі чемпіонату України з волейболу відбувся матч четвертого туру між хмельницьким «Новатором» та муніципальним волейбольним клубом «Одеса». Безумовно, фаворитом цього протистояння були господарі майданчика, які посідали другу сходинку, а гості – шосту. І вже в перший ігровий день «Новатор» довів, що недарма знаходиться в лідерах у вищій лізі. Перша партія завершилася з рахунком 25:14! А тому вже у наступній розлючені одесити дали справжній бій волейболістам із Хмельницького. Щоправда, здолати «Новатор» не змогли – рахунок партії 25:23. Третя партія стала заключною в цьому матчі, адже хмельничани набрали 25 очок тоді, коли гості встигли заробити лише 19 пунктів. Нічого не віщувало біди й другого ігрового дня. Адже впевнена перемога «Новатора» у першій партії з рахунком 25:18 додавала оптимізму всім вболівальникам. Але цього виявилося замало – волейболісти МВК «Одеса» змогли зламати хід поєдинку, вигравши наступні три партії, здобувши цим перемогу в матчі. Попри цю поразку, «Новатор» очолив турнірну таблицю. Щоправда, у волейболістів зі спортклубу «Ужгородський» залишилися два матчі в запасі. А наступні свої поєдинки хмельничани проведуть у Чернігові, де двічі зустрінуться з «Буревісником», який посідає четверту сходинку в турнірній таблиці.