«Фаворит» не підтвердив свою назву

Культура 1291

Хмельницький «Новатор» провів матчі сьомого туру чемпіонату України з волейболу в вищій лізі. 5-6 грудня хмельничани, які є лідером першості, у рідних стінах приймали другу команду чемпіонату «Фаворит» із Лубен Рівненської області. Гості попри грізну назву не змогли здолати суперника в жодному з двох матчів. Щоправда, початок зустрічей був доволі неприємним для хмельничан. У першій же партії першого протистояння «Фаворит» першим набрав 25 очок, і переміг господарів з рахунком 25:22. Однак наступні три партії «Новатор» «не віддав» - 25:13, 25:17, 25:21. Шостого грудня поєдинок розпочався за сценарієм першого матчу. Знову першу партію виграв «Фаворит» із рахунком 27:25. Але в наступних трьох знову перевага була на боці хмельничан – 25:21, 25:20, 25:20. Що ж, два виграних матчі з рахунками 3:1 додали чергові очки до активу команди Михайла Туркули. І «Новатор», для якого ці матчі стали останніми в цьому році, закріпив своє лідерство. Тепер у хмельничан 29 очок, а в найближчих переслідувачів – «Фаворита» та спортклубу «Ужгородський» по 19.