Перед «Ураганом» встояли

Культура 1315

19 грудня відбулися матчі третього туру чемпіонату України з міні-футболу в другій лізі Західної зони. Хмельницьке «Поділля-Університет» свій поєдинок проводило в рідних стінах, на який прийшли подивитися не лише вболівальники, а відомі футболісти. Зокрема, за матчем спостерігали тренер хмельницького «Динамо» Олександр Порицький, гравці професійного футбольного клубу Вадим Безвещук та Олексій Колесников, тренер першолігової «Кримтеплиці» Микола Федорко, екс-голкіпер «Поділля» Олександр Гуменюк. І, мабуть, жоден із присутніх не пошкодував, що прийшов на матч проти івано-франківського «Урагану-2». Гості лише за перші дві хвилини завдали два небезпечних удари по воротах «Поділля-Університет», чим змусили заговорити про себе, як про потужний колектив. Однак «холодним душем» для «Урагану-2» стала третя хвилина матчу, коли хмельничанин Вадим Рефель відкрив рахунок у матчі. Але цей гол не пригнітив івано-франківців, які ще потужніше заграли. І лише диво врятувало господарів від голу… Спочатку на 6 хвилині хмельничан врятувала хрестовина, а ще через шість хвилин вже Михайло Ткачук виніс м’яча із порожніх воріт. На 15 хвилині матчу рятівником «Поділля» став голкіпер Андрій Петричук, який дивом відбив м’яча, який летів у нижній кут воріт. І все-таки піти на перерву з переможним  рахунком «Поділлю-Університету» не вдалося. За 21 секунду до завершення першого тайму «Ураган-2» зрівняв рахунок. А тому не дивно, що в перерві матчу, вболівальники обговорювали між собою гру. Хтось нарікав, що гості швидше грають, хтось – хмельничани мало м’яч тримають, а хтось просто казав: «Та зараз у другому таймі наші «розірвуть» івано-франківців». «Розірвати» не виходило…
Тотальна перевага «Урагану-2» в перші п’ять хвилин змусила багатьох говорити про те, що хмельничан і нічия влаштує. Однак іншої думки були гравці «Поділля». Вже на 6 хвилині другого тайму вони сповна нагадали про те, що лідером Західної зони є саме команда з Хмельницького. Після удару Віталія Мороза гостей врятувала стійка. Через три хвилини, коли потужно пробивав Руслан Кострицький, на допомогу «Урагану» прийшла хрестовина. Але на 32 хвилині матчу ніхто не завадив Вадиму Рефелю оформити «дубль» у матчі та вдруге в цій грі вивести свою команду в статус потенційного переможця двобою. Але за дві хвилини до завершення гри тренер «Урагану-2» вдався до крайнощів, замінивши голкіпера на польового гравця. І ризик ледве не виправдався. Але ж «ледве» не враховується. Тому на табло спорткомплексу Хмельницького національного університету рахунок був незмінним – 2:1 на користь «Поділля». А за 35 секунд до фінального свистка івано-франківці знову ризикнули, і могли використати чисельну перевагу в одного футболіста. Сталося це за секунду до завершення матчу, коли на простріл зі штрафного ледве не встиг відгукнутися один із гравців «Урагану». «Гейм овер», як кажуть англійці! І перемога в «кишені» «Поділля-Університету». До речі, вже третя поспіль. А тому й не дивно, що хмельничани продовжують очолювати турнірну таблицю. «Ми грали проти молодої та сильної команди, – після матчу заявив головний тренер хмельничан Віктор Власов. -  А тому я дуже задоволений, що змогли досягнути максимального результату. Ми на тренуваннях відпрацьовуємо різні комбінації, але сьогодні багато з них не пройшли. Але це, мабуть, через хвилювання. Вважаю, що наша команда може гідно грати й в першій лізі, адже у нас є чимало хороших футболістів».
Що ж, наступний матч «Поділля-Університет» зіграє наприкінці січня. Коли саме та проти кого – поки що невідомо.