«Новатор» впевнено лідирує

Культура 1269

Хмельницькі волейболісти підтвердили своє перше місце в вищій лізі чемпіонату України, провівши чергові матчі в рідних стінах. 15-16 січня «Новатор» приймав гостей із спортклубу «Ужгородський». І двічі перемогу святкували хмельничани. В перший ігровий день господарі майданчика впевнено здолали закарпатців із рахунком 3:0 (25:16, 25:19, 25:18). А ось наступного дня перемога далася доволі важко. Перша партія завершилася з рахунком 28:26 на користь «Новатора». У другій та третій кращими були гості – 20:25 та 21:25 відповідно. Однак четверта  та п’ята партії зустрічі розставили все на свої місця. 26:24 та 15:11 на користь хмельничан принесли перемогу господарям з рахунком 3:2. Отже, після матчів дев’ятого туру «Новатор» продовжує очолювати турнірну таблицю, маючи в своєму активі 41 очко. На чотири очки менше в переслідувача – чернігівського «Буревісника». А вже 23-24 січня хмельничани знову гратимуть у рідному спорткомплексі. Цього разу проти аутсайдера змагань «Юридичної академії-2» з Харкова.