«Бронзовий» Кубок Європи

Культура 1414

Жіноча збірна Нетішина з фехтування на шаблях, яка нещодавно стала чемпіоном України, повернулася з Франції, де в Орлеані розіграли Кубок Європи. В цих змаганнях беруть участь виключно чемпіони своїх країн, а це свідчить про престижність турніру. Наші дівчата, між іншим, вже мали досвід участі в Кубку Європи. У 2006 році збірна Нетішина посіла третє місце. Цього ж року подолянки повторили свій успіх чотирирічної давнини. Вже у чвертьфіналі на них очікував, на перший погляд, доволі серйозний суперник – бронзовий призер минулорічних змагань, чемпіон Франції – команда з Орлеана. Однак підопічні Валерія Штурбабіна дали справжній бій. Олімпійські чемпіонки Пекіна Галина Пундик та Ольга Жовнір, чемпіонки Універсіади-2009 Ірина Кравчук та Олена Вороніна здолали француженок з рахунком 45:37. На жаль, у півфіналі подолянкам не вдалося здолати опір чемпіонок Румунії – команду з Бухареста, яка перемогла українок з рахунком 45:40. Однак і бронзові нагороди Кубка Європи – успіх для молодих фехтувальниць.  Володимир ГОРДИНСЬКИЙ.