ye-logo.v1.2

Аншлаг у хмельницькій філармонії: подільські козаки презентували невичерпну скарбницю фольклору

Культура 6778
Козаки Поділля - універсальний колектив народного співу, танцю та інструментальної музики
Козаки Поділля - універсальний колектив народного співу, танцю та інструментальної музики. Фото: автора

В обласній філармонії відбувся урочистий концерт “Козаків Поділля”, присвячений закриттю чергового концертного сезону.

Сьогодні, 24 червня, на сцені обласної філармонії пройшло урочисте закриття 76 концертного сезону академічного ансамблю “Козаки Поділля”. Серця хмельницьких поціновувачів народної творчості бентежили українські пісні, сповнені щирих емоцій. Народні танцюристи вражали публіку запальними композиціями, а оркестр державного ансамблю "Козаки Поділля" захоплено передавав слухачам дух подільської пісні.

Вдячна аудиторія щоразу після чергового яскравого виступу вибухала гучними аплодисментами. Зала обласної філармонії була вщент заповнена людьми: на концерт прийшли бабусі та дідусі з внуками, сім’ї, молодь. Люди проходили парами, маленькими та великими компаніями. Серед них – багато поціновувачів музики. Всі хотіли насититися з невичерпної криниці народної творчості.

На концерті було багато жартівливих номерів

«Люблю народну творчість, а особливо у виконанні «Козаків Поділля». Артисти ансамблю завжди дуже професійно виступають на концертах, талановито демонструючи свої майстерність. Кожен виступ оригінальний і дуже емоційний, - говорить хмельничанка Ганна Дем’янчук. – Дуже гарні номери, де з дорослими виступають маленькі вихованці. Варто відзначити, що дітвора також добре підготовлена до сцени».

Харизматичні виступи артистів не залишали байдужих у залі

Композиції артистів дуже різносторонні. Зі сцени звучала лірична пісня про батька, патріотична – про Подільський край, гумористична – про кумів. Кожен виступ супроводжувала інструментальна музика оркестру «Козаків Поділля». Під керівництвом натхнених диригентів музиканти тонко передавали всі відтінки емоцій артистів. Експесивне диригування художнього керівника та головного диригента академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля», композитора і народного артиста України Миколи Балеми приковувало до себе погляди сотень хмельничан.

Співали про любов, життя, стосунки

Впродовж концерту глядачі разом з народними виконавцями немовби пережили чотири пори року. Подільські козаки зіграли на сцені різдвяні колядки, відтворивши традиції зимових свят. Потім публіка разом з артистами поринула у веселі пісні весни, зрілого літа та багатої осені. Ансамбль презентував історичні думи, козацькі, весільні пісні і танці, жартівливі сценки, обрядову лірику.

Впродовж концерту на сцені майоріли неповторні барвисті костюми

«Концерт вийшов дуже видовищний. Ми прийшли на концерт з семирічною дочкою, хвилювалися чи вона висидить так довго на одному місці. Але Тетянці самій сподобалося, вона жодного разу не захотіла вийти з залу. Насправді ми отримали багато позитивних емоцій від присутності на концерті», - сказав хмельничанин Володимир Ткач.

Хор виконував традиційні подільські пісні

Ще один успішний концертний сезон позаду. Але незабаром на шанувальників української народної творчості, подільського фольклору чекатимуть нові яскраві виступи, свіжі номери та натхненні виступи подільських козаків.

Зал був вщент заповнений людьми

Козаки співали жартівливу пісню про весілля

Орекстр супроводжував кожну композицію, виконану на концерті
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую