ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському студенти відреставрували 140 старовинних полотен

Культура 2388
Роботи виставлять у старому місті – в Галереї мистецтв
Роботи виставлять у старому місті – в Галереї мистецтв. Фото: kam-pod.gov.ua

Усі картини презентують на виставці.

Студенти-реставратори національного університету імені Івана Огієнка повернули до життя близько 140 старовинних полотен із фондів Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника. У міській раді зазначають, що вони зробили це за дев’ять років, відколи в університеті існує спеціальність «Реставрація творів мистецтва».

І вже завтра, 23 червня, ці полотна презентують у Галереї мистецтв. Офіційно це буде відкритий захист бакалаврських робіт студентів спеціальності «Реставрація творів мистецтва».

«У художній майстерні процес не зупиняється: щойно оновлені й знову прекрасні витвори мистецтва повертаються до фондів музею, готові до експозиції, як на їхнє місце знову прибувають понищені часом полотна, облущені й потемнілі до невпізнання», – зазначають у міській раді.

Там також запрошують усіх бажаючих переглянути відреставровані полотна. Ознайомитися з ними можна буде у Галереї мистецтв (вул. П'ятницька, 11) з 9:00 до 17:00 години.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую