ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому проведуть читацький конкурс «Вічне слово Кобзаря»

Культура 1463
Маленькі хмельничани читатимуть вірші Кобзаря
Маленькі хмельничани читатимуть вірші Кобзаря. Фото: YouTube

Захід відбудеться у книгарні «Є».

Хмельничан запрошують на читацький конкурс «Вічне слово Кобзаря». Організовує захід книгарня "Є" та хмельницький дитячий театр "Летючий корабель".

«З метою популяризації літературного надбання українського генія, національного пророка, художника і поета Т.Г. Шевченка серед дітей та молоді; розкриття краси поетичного слова, виявлення і підтримка талановитих аматорів міста Хмельницького – поетів і читців, ми організовуємо конкурс до Дня пам'яті Тараса Шевченка. На вас чекає багато творів генія у виконанні діток театру «Летючий корабель»», - додають організатори.

Участь у читацькому конкурсі також можуть взяти діти віроком від 4 до 14 років, попередньо треба зареєструватись за номером телефону (098)728-44-28 (Світлана).

Зустріч відбудеться 10 березня о 14.00 годині в книгарні «Є» (місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 2). Вхід вільний.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую