ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кам’янецькі реконструктори в Польщі відтворили битву зі шведами

Культура 1330
Реконструкція битви відбулася на воді та суші
Реконструкція битви відбулася на воді та суші. Фото: kam-pod.gov.ua

Баталії відбувалися в місті Гданськ.

Делегація із Кам’янця-Подільського у складі безпосередньо музейних працівників та членів військово-історичного товариства разом із київською та львівською командами відвідали Польщу. І, зокрема, долучилися до відтворення масштабної битви 1628 року - нападу шведів на Гданськ.

«Баталії відбувалися на двох локаціях – на воді та на суші, - слова директора історичного музею-заповідника Олександра Заремби наводить прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради. – Це був дуже цікавий захід для нас, оскільки в такому ми вперше брали участь. Це було видовищно, захопливо, пізнавально. Між собою воювали екіпажі двох вітрильників, один із яких був реконструкцією корабля голландського типу. Отримали масу вражень і досвіду».

Також директор музею повідомив, що наприкінці літа планується приїзд польської делегації з Гданська для підписання документу про співпрацю. А в майбутньому є ідея організувати спільну з польськими колегами музейну виставку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую