ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2020

У Хмельницькому на міжрегіональному фестивалі оберуть "Сім’ю року"

Культура 1083
Участь у змаганні візьмуть до десятка сімей.
Участь у змаганні візьмуть до десятка сімей.. Фото: noticiasdemajadahonda.es

У неділю в нашому місті пройде "Podillia Family Fest".

Міжрегіональний фестиваль "Podillia Family Fest" відбудеться 25 листопада в приміщенні обласної філармонії. Як зазначають організатори на гостей очікує грандіозне дійство з корисними майстер-класами, ярмарками, вечірнім шоу та розіграшами призів. 

"З самого ранку в органній залі філармонії стартує ярмарок пропозицій та послуг, з 12 години до уваги відвідувачів – лекції від провідних українських фахівців, - йдеться у повідомленні. - Та головною родзинкою є конкурс "Сім’я року-2018". Участь у змаганні візьмуть до десятка сімей. Кожна готує сюрприз для глядачів та ексклюзивну візитівку. Молоді, соціально активні, творчі, енергійні, свідомі та яскраві українці, які розуміють важливість та цінність сім’ї, своїм прикладом та ентузіазмом доведуть, що сім’я – це те, що об’єднує, підтримує та надає сенс".

Дуже різні, але талановиті пари Хмельниччини та інших регіонів продемонструють у чому саме полягає унікальність їх сім’ї, які традиції вони підтримують та що передадуть наступним поколінням. Організатори запевняють – цікавим фестиваль буде для кожного члена родини, тому запрошують усіх бажаючих вдало та з користю провести вікенд.

Фото: km-oblrada.gov.ua

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую