ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанам пропонують взяти участь у літній фотовиставці

Культура 2804
Літні фотографії хмельничан можуть показати на фотовиставці
Літні фотографії хмельничан можуть показати на фотовиставці. Фото: ілюстративне з архіву

Долучитись можуть і професіонали, й аматори.

У дворику Хмельницького обласного художнього музею незабаром влаштують літню вечірку «Summer ART party». Подію приурочать до Міжнародного дня фотографа.

Як зазначають організатори, на вечірці відбудеться open-air фотовиставка, присвячена літові. Авторами презентованих робіт стануть хмельничани.

«До наповнення фотовиставки може долучитись будь-який охочий фотограф. Незалежно, чи аматор, чи профі. Плануємо виставити всі надіслані нам роботи. Головне, що вони стосувалися нашої літної тематики», - розповіла директор художнього музею Ольга Долінська.

Крім того, під час «Summer ART party» презентують фотопроект фотохудожника Сергія Аніськова.

Для того, щоб взяти участь у фотовиставці, потрібно до 8 липня надіслати на пошту музею ([email protected]) з поміткою «фотовиставка» від одного до трьох фото, які присвячені літу або відзняті літом. Категорії фотографій: портрет, натюрморт, пейзаж чи соціальне фото. До надісланих світлин варто додати короткий опис роботи.

«Summer ART party» відбудеться 12 липня в обласному художньому музеї (Проскурівська, 47). Початок о 19:00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую