ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

Юна хмельничанка презентувала свою першу персональну виставку (ФОТО)

Надія СВІНЦІЦЬКА Культура 847
Вікторія Сис представила свою першу персональну виставку
Вікторія Сис представила свою першу персональну виставку. Фото: автора

Свою дебютну експозицію Вікторія Сис назвала «У просторі думок» .

Сьогодні, 25 вересня, у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація першої персональної виставки 13-річної художниці Вікторії Сис під назвою «У просторі думок».

Експозиція нараховує понад 30 робіт, виконаних в різних техніках: акварель, графіка, декоративний розпис, батик. Роботи авторки створені протягом останніх п’яти років та показують різні етапи становлення та зростання юної художниці.

Вікторія є ученицею Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга» та стипендіаткою Хмельницької міської ради 2019 року. Натхненником Вікторії стала її викладач Галина Олійник, яка допомогла розкрити художній талант та творчі можливості юної художниці, що намагається втілити в своїх роботах почуття, фантазії, любов до мистецтва, жагу пізнання та щире бажання усвідомлення навколишнього світу. Юна хмельничанка каже, що її любов до малювання проявилася ще в дитинстві.

«Пам’ятаю, я постійно любила малювати. Починала з малого – не дуже складних образів. Ескіз, потім штрих за штрихом. Коли зрозуміла, що почало виходити – взялася за більш серйозні роботи. Ідеї своїх картин зустрічаю повсюди – у своїй сім’ї, у своєму місті та в своїй державі. Люблю змальовувати події з почутої пісні або прочитаної книги», - розповіла хмельничанка Вікторія Сис.

Привітати юну художницю з відкриттям першої персональної виставки прийшли її рідні, друзі та знайомі. Окрім перегляду картин Віткторії Сис, присутні мали можливість послухати виступи учнів музичного відділення Хмельницької школи мистецтв «Райдуга».

Перша персональна виставка Вікторії Сис відкрилася у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.
Експозиція нараховує понад 30 робіт, виконаних в різних техніках.
Картина під назвою "Східний палац".
Картина під назвою "Тиша недільного ранку".
Картина під назвою "Ритмічні мотиви".
Привітати юну художницю прийшло чимало людей.

Переглянути роботи юної художниці можна до 1 жовтня у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва (вулиця Соборна, 33).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую