ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Ліга сміху»: кам’янчани ледь не покинули проєкт через Олю Полякову

Культура 5409
Кам\'янчани потрапили до півфіналу \
Кам'янчани потрапили до півфіналу "Ліги сміху". Фото: скрін з відео

На прохання зіркової судді гумористам «Нашого формату» довелося змагатися у батлі.

Вчора, 25 жовтня, на каналі «1+1» вийшов новий випуск програми «Ліга сміху». У другому чвертьфіналі п’ятого сезону проєкту змагалося три команди, серед них «Наш формат» з Кам’янця-Подільського. Гумористи виступили у трьох конкурсах й за сумою оцінок членів журі одна команда мала залишити проєкт.

«Загальна тема двох чвертьфіналів «Містика і реальність». Сьогодні – про реальність, але з долею містики. Мова буде про відомі об’єкти, загадка яких не розгадана до цих пір. Загадка перша – знаменита священна гора Кайлас в Тибеті, яку ще нікому не вдалося підкорити. Отож, «Наш формат», Юрій Ткач і Кайлас», - презентував вихід команди ведучий «Ліги сміху» Євген Кошовий.

Кам’янчани виступали першими й і отримали за виступ три з чотирьох балів. Цього разу не голосував за гумористів Стас Боклан.

У наступному конкурсі «Театральний номер з зіркою» команда відтворила сцену із хресним батьком. Головну роль зіграв запрошений учасник команди «VIP Тернопіль» Володька. Похресник, який прийшов кликати хресного батька на весілля, розсмішив суддів і кам’янчани отримали максимум за цей виступ. 

Третім був пісенний конкурс. «Наш формат» підготував пісню про «крик чоловічої душі». Присвятили номер тим, хто ходив хоч один раз зі своїми жінками на шопінг. За цей виступ хлопці знову отримали максимальну кількість балів.

За результатами голосування членів журі шоу мала б покинути команда «Пішло Поїхало». Однак їхня тренерка Оля Полякова попросила забрати свій бал, який вона раніше дала «Нашому формату».

«Можна мені повернути мій бал, коли я встала на «Наш формат»? Я помилилася і ви це бачили. Я не дорахувала. Я вважаю, що це просто несправедливо. Адже українська пісня була дуже смішна. Я хочу забрати свій бал, щоб вони (команда «Пішло Поїхало» - прим. авт.) пішли в батл. І там показали, що достойні півфіналу. Конкретно я завалила свою команду. .. невміюча рахувати. Я вас прошу», - звернулася Оля Полякова.

І продюсери вирішили послухати тренерку. «Обов’язкова програма закінчилася. Ми вислухали Олю Полякову. «Ветерани космічний військ» пройшли у півфінал. А Олі Поляковій і її команді вирішили дати шанс. Буде батл-алфавіт», - сказав Євген Кошовий.

У батлі змагалися команди «Пішло Поїхало» і «Наш формат». За правилами батлу, ведучий задає ситуацію, а учасники по черзі відповідають в тему ситуації на літери, які з’являються на екрані. Не зважаючи на додаткові випробування, «Наш формат» все ж переміг. Кам’янчани пройшли далі і будуть змагатися у півфіналі «Ліги сміху».

Нагадаємо, раніше «Лігу сміху» покинули «Отдыхаем вместе» з Хмельницького.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую