ye-logo.v1.2

Зеленський надав почесні звання співочим близнюкам з Ярмолинців

Культура 4976
Брати Гжегожевські отримали «Заслуженого артиста України»
Брати Гжегожевські отримали «Заслуженого артиста України». Фото: з архіву редакції

Загалом президент відзначив різноманітними нагородами й званнями 67 діячів культури.

Сьогодні, 9 листопада, країна відзначає День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Напередодні з нагоди цього свята президент своїм указом надав низці митців державні нагороди та почесні звання. До їх числа потрапили й двоє жителів Хмельниччини.

«За значний особистий внесок у розвиток національної культури та мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність постановляю присвоїти почесні звання «Заслужений артист України» викладачеві Шарівської дитячої музичної школи Ярмолинецького району Гжегожевському Владиславу Едуардовичу та начальникові відділу культури Ярмолинецької районної державної адміністрації Гжегожевському Євгену Едуардовичу», — йдеться в указі президента України від 8 листопада 2019 року.

Загалом своїм указом Володимир Зеленський відзначив різноманітними нагородами й почесними званнями 67 діячів культури України. Серед них письменники, художники, режисери, актори, народні майстри, викладачі й очільники мистецьких закладів.

Довідково: Вадим та Євген Гжегожевські народилися 6 вересня 1959 року в селі Солобківці Ярмолинецького району. Фактично тягу до музичної творчості близнюки перейняли від дідуся та батька. Композиторами власних пісень брати Гжеожевські стали у 1980-х роках. Тоді вони почали виступати на телебаченні та радіо, ставали лауреатами конкурсів і фестивалів різного рівня. Нині вони є членами Національної всеукраїнської музичної спілки та Національної спілки журналістів України. Також відомі як організатори фестивалю творчих близнюків «Співучі дзеркала».

Нагадаємо, нещодавно Кабмін призначив новим заступником міністра юстиції вихідця з Ярмолинців, адвоката Віталія Василика. Кореспонденти сайту «Є» проаналізували його біографію та електронну декларацію.

Читайте також: Вихідні у Хмельницькому: афіша заходів на 8-10 листопада

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую