ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Кулібаба на хвості» і компанія

Культура 2293
Фото: Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

Юна дунаєвецька поетеса Анна Жинтіца випустила вже чотири збірки байок

«Зірки можуть загорятись і згорати, але ті, що по – справжньому світяться, ніколи не згаснуть. Це саме про зірочку Аню». Так висловилась про талант дівчини однокласниця Вікторія Музика.
Учениця 11 класу зі станції Дунаївці поетеса Анна Жинтіца всією  душею відчула слово, зрозуміла його великий зміст, значення і те, що слово всемогутнє у своїх чарах: навчає, надихає, застерігає, зосереджує.
У 2007 році Аню побачила на обласному зібранні юних поетів дитяча письменниця, видавець Алла Цюпак, яка зважилась допомогти початківцю і надрукувала за власний кошт першу збірочку байок «Кулібаба на хвості».
На сьогодні побачили світ чотири збірки байок, презентація останньої «Чорно-білі таланти», відбулась у районній бібліотеці.
Крім байок, Аня займається поезією, пише вірші і казки для дітей, модний на сьогодні реп, займається  декоративно-прикладним мистецтвом.

Оксана Покровка.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую