ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому виступить Національний президентський оркестр

Культура 1642
Проєкт триватиме в Україні протягом двох тижнів
Проєкт триватиме в Україні протягом двох тижнів. Фото: ілюстративне з архіву

Мистецький проєкт створили на підтримку Збройних сил України.

Національний президентський оркестр спільно з Івано-Франківським національним академічним драматичним театром імені Івана Франка організував національний мистецький проєкт «Бій за Україну». Проєкт за участю заслуженої артистки України Ірми Вітовської та народних артисток України Лесі та Галини Тельнюк триватиме протягом двох тижнів, з 8 по 22 травня. Як зазначають у пресслужбі міської ради, прийдуть артисти з концертом й до Хмельницького.

«Мистецтво сьогодні – могутня зброя, що не лише ідентифікує українську національну культуру, а й зміцнює бойовий дух воїнів-захисників, підтримує моральний та психологічний стан населення, особливо громадян, що перебувають у місцях вимушеної евакуації, духовно згуртовує українську націю у боротьбі проти ворога, надихає на перемогу над рашизмом», - йдеться у повідомленні.

Концерт на підтримку Збройних Сил України відбудеться в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені Старицького 10 травня. Початок о 18:00. Вхід вільний.

Читайте також: У центрі Хмельницького влаштують виставку-ярмарок садівництва

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую