ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

Знову у Хмельницькому мегапопулярний чувак Дзідзьо

Культура 8646

22 вересня у філармонії буде весело. Принаймні, так обіцяють організатори – команда КВН «Отдыхаем вместе».

Мегапопулярний чувак з бородою та вусами, як сам себе називає Дзідзьо. Антигламурний співак, композитор, митець, філософ, драматург, бард. Улюблена страва – скумбрія з хлібом. Нічого не боїться (виняток: щипавки і павуки). Характер – позитивний кіпіш, ходяча доброта. Колєги – Лесик, Юлік та Мейсон теж приїдуть з ним. Перша вчителька Дзідзьо – Кузьма Скрябін.
Знову (Дзідзьо вже приїзжджав до Хмельницького у лютому цього року) створювати настрій Дзідзьо приїде зі своїми друзяками: Лесиком, який страшно любить гроші, із закритими очима на нюх відрізняє долари і гривні (без похибки). А ще – він любить їсти устриці з гречкою, политі цибулькою, смаженою на олії. Ще один пічник – Юлік, троюрідний брат Лесика. Був на заробітках в Португалії, виготовляв краники до біде. І привезуть (можливо) вони з собою свинюку Мейсона, про якого у хлопців є чимало жартів. Мейсон – це «ненаглядний» колєга Дзідзя, має голубі-голубі очі і довгі білі вії.
Отож, що покажуть-розкажуть-заспівають ці жартівники, можна буде побачити 22 вересня у Хмельницькій обласній філармонії.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую