Гаряча тема:
- Війна
Хмельницькі таксисти збираються їхати на Київ
![Фото: nepravda.in.ua](https://ye.ua/images/news/______1386773986.jpg)
Хмельничани приєднаються до автоколони, яка рушить з Чернівців.
За словами члена чернівецького Національного штабу спротиву Віталія Мельничука, сьогодні, 11 грудня, ввечері з Чернівців до столиці виїде колона місцевих таксистів.
“До них приєднаються колеги з Кам'янця-Подільського, Хмельницького, Вінниці та Житомира. Таксисти будуть їхати частково за власні кошти, частково витрати на паливо буде компенсувати штаб”, - повідомив Віталій Мельничук.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: