ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

У Хмельницькому проведуть літературний фестиваль “Слово єднає!”

Афіша 2065
Літературні роботи прийматимуть до 10 вересня
Літературні роботи прийматимуть до 10 вересня. Фото: espreso.tv

Учасники отримають можливість презентувати свою творчість та отримати подарунки.

У Хмельницькому 22-26 вересня відбудеться міський літературний фестиваль “Слово єднає!”. Захід проведуть, аби популяризувати діяльность літературних об’єднань міста, ознайомити з надбаннями літературних колективів та обмінятися досвідом.

“Хмельницький міський літературний фестиваль “Слово єднає!” є культурно-просвітницьким заходом, який покликаний об’єднати зусилля творчих осередків у побудові єдиної, незалежної України, сприяти піднесенню рівня і популяризації кращих зразків сучасного літературного, поетичного, зокрема, інших видів колективного і авторського мистецтва діячів міста Хмельницького та запрошених учасників з інших міст і громад України, а також презентувати їх творчість шанувальникам шляхом публічного виконання”, - повідомляють у міській раді.

Літературні роботи прийматимуть до 10 вересня, а вже 26 вересня у сквері імені Т.Шевченка о 15:00 годині відбудеться заключний етап фестивалю: виступи та урочисте нагородження учасників.

Детальніше про умови участі у конкурсі та анкети-заявки можна знайти на сайті управління культури та туризму міської ради.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую