ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Нагороджений Президентом учасник Революції Гідності: «Через нас Порошенко затримався на телефонну розмову з Байденом»

Євромайдан 5738
Ігор Чернецький отримує від Президента України орден За мужність
Ігор Чернецький отримує від Президента України орден За мужність. Фото: president.gov.ua

Вчора Президент України нагородив 12 подолян орденом «За мужність».

Державними відзнаками за «громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності», згідно указу Президента України, нагороджено Олександра Абаєва, Івана Гриніві, Андрія Грицая, В’ячеслава Заречнюка, Олександра Козловського, Юрія Кравчука, Павла Онуфрієва, Анатолія Панчука, Олександра Полудніцина, Сергія Трепезуна, Ігоря Чернецького та Олександра Ящука. Усі вони з Хмельниччини.

«Наша зустріч була тривалою, - розповідає Ігор Чернецький, який вночі 19 лютого 2014 року отримав поранення в ногу, а потім «тітушки» залізними прутами роздробили йому стегнову кістку. – Президент, після своєї промови та вручення нагород, хотів піти, бо на нього очікувала телефонна розмова з віце-президентом США Джозефом Байденом. Але ми попросили його залишитися та відповісти на наші запитання. Зізнаюся, деякі, мабуть, були не зовсім коректні. Однак Порошенко приблизно за 40 хвилин відповів на всі. Що саме запитували? Поки що не хочу про це говорити. Зачекаємо, чи виконає він те, що пообіцяв. Але склалося враження, що йому нині дуже важко. Я давно не бачив Порошенка. Таке враження, що з часу Революції Гідності він постарів на років тридцять».

«Через нас Порошенко затримався на телефонну розмову з Байденом, - продовжує сотник Михайлівської сотні Майдану. – Думаю, невдовзі я все таки розповів про основні наші питання до Порошенка та його відповіді. Просто в нас було багато запитань по деяким персонам. До прикладу, по Яценюку. Але вирішення відставки гальмує Верховна Рада, і це, здається, засмучує Президента».

Нині Ігор Чернецький, окрім того, що займається волонтерством, готується до вже дев’ятої операції! І, не втрачаючи оптимізму, каже: «Все буде добре».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую