ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Сьогодні у філармонії зіграє учасник "Найдовшого гітарного концерту" із Світового Рекорду Гіннеса

Ангеліна Мовчан Афіша 1243
Михайло Вігула двічі брав участь у встановленні світового Рекорду Гіннеса в категорії «Найдовший гітарний концерт».
Михайло Вігула двічі брав участь у встановленні світового Рекорду Гіннеса в категорії «Найдовший гітарний концерт».. Фото: ukrajinci.hu

О 17:00 розпочнеться концерт Михайла Вігула в рамках фестивалю "Хмельницький камер фест".

Вслухайся у звуки гітари – і ти зрозумієш, чим живе твоє серце.
В. Родіонов

Творча зустріч з блискучим гітаристом і композитором Михайлом Вігулою обіцяє незабутні враження шанувальникам гітарного мистецтва.
Випускник Львівської національної академії ім. М.Лисенко, лауреат національних та міжнародних конкурсів, автор численних різножанрових творів Михайло Вігула понад 10 років пов’язує своє життя з Угорщиною. Музикант є активним учасником різноманітних мистецьких форумів, зокрема Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти» та «Музика тисячоліття» (Львів), міжнародних гітарних фестивалів у м. Київ, м. Руст (Австрія), м. Енсхеде (Голандія) та інших. Михайло Вігула є володарем ряду почесних відзнак, серед яких орден Св. Георгія від Світового Конгресу Українців за внесок у популяризацію та розвиток української музичної культури. Двічі брав участь у встановленні світового Рекорду Гіннеса в категорії «Найдовший гітарний концерт».
На хмельницькій сцені Михайло Вігула виступатиме у двох амплуа, презентуючи сторінки української гітарної музики та власні оригінальні твори. В концерті також бере участь соліст Хмельницької обласної філармонії Максим Заводний.

Участь беруть: лауреат міжнародних конкурсів Михайло Вігула (гітара, Угорщина), Максим Заводний (гітара, Україна)

У програмі «Сторінки української гітарної музики»: українська гітарна класика та авторські твори

Початок концерту 5 березня (субота) о 17.00 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео