clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

У Хмельницькому відомі хореографи проведуть соціальні майстер-класи

У Хмельницькому в рамках проекту відбудуться різноманітні майстер-класи

У Хмельницькому в рамках проекту відбудуться різноманітні майстер-класи. Фото: надано організаторами

Хмельничани руйнують бар’єр нерозуміння сучасного танцювального мистецтва.

У Всесвітній день танцю, 29 квітня, за підтримки Totem Dance Group до Хмельницького завітає всеукраїнський проект «Ре_ТАНЦ_Формація», організатором якого є Антон Сафонов.

Як зазначають організатори, проект покликаний пом’якшити бар’єр нерозуміння сучасного танцювального мистецтва у широкої верстви населення, згуртувати представників українського сучасного танцю для подальшого взаєморозвитку нових творчих відносин та створення нових проектів.

У Хмельницькому в рамках проекту відбудуться різноманітні майстер-класи. Особливістю проекту «Ре_ТАНЦ_Формація» є проведення саме соціальних майстер-класів. Хореографи з міжнародним досвідом, педагоги київської школи сучасного танцю Totem Dance Group – Антон Сафонов та Анастасія Рембецька допоможуть людям з обмеженими фізичними можливостями проявити себе і донести своє світосприйняття.

«Це дуже світлі люди — люди, які вміють радіти кожному дню, знають, що таке допомога ближньому, дякують за все в своєму житті. Часто до таких людей, позбавлених чогось, існує упередження. Їм не вистачає уваги, спілкування й визнання. Однак ті, хто не може вільно рухатися, бачити, чути, можуть дати «фору» звичайним людям» - говорить Анастасія Рембецька.

Подібні соціальні майстер-класи вже проводились у містах Умань та Херсон. Організатори переконані, що суспільству важливо розуміти, скільки люди з особливими потребами можуть дати тим, хто навколо них.
"Ми на своїй власній практиці відчули вплив від роботи. Як тренери так і танцівники, які допомагали на класах, отримали взаємний досвід і тепер будуть розвивати його на практиці. У Хмельницькому, ми також не тільки відчуємо, а й побачимо на практиці, як багато корисної інформації може дати робота з людьми, які мають особливі потреби. Важливо розуміти, що неможливе можливо і людина сильніша за обставини. Так як життя - це не щось, це можливість для чогось", - каже Антон Сафонов .

Новим у рамках освітньо-танцювального проекту «Ре_ТАНЦ_Формація» у м.Хмельницькому стане і лекція-дискурс на тему сучасної хореографії. В режимі workshop київські хореографи піднімуть актуальні питання сучасної хореографії та поділяться досвідом навчання у відомих хореографів міжнародних танцювальних компаній.

Майстер-клас для людей з обмеженими можливостями відбудеться 29 квітня о 10:00-11:30 годині (Міський будинок культури). Лекція-дискурс про сучасну хореографію запланована на 14:00-14:45 годину (Актова зала Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії). Організатор у м.Хмельницькому: Олексій Сорокін – 067 27 55 416.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 15.10.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.94
27.97
32.25
32.28

Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31