ye-logo.v1.2

У хмельницьку книгарню “Є” запрошують на феєрію зі словом та дримбою

Афіша 1397
Презентація книги відбудеться у п'ятницю
Презентація книги відбудеться у п'ятницю. Фото: із Фейсбуку

Презентує свою роботу чернівецьа журналістка Валерія Чорней

У п'ятницю, 7 жовтня, усіх запрошують до хмельницької книгарні “Є”. Саме там відбудеться музично-літературний перфоманс «Яблуко в тайстрі» за мотивами однойменної книжки Валерії Чорней (Чернівці). Модератор – Олексій Чупа. 

“Чи доводилося вам чути, як художній текст сплітається з музикою дримби? Чи розгадували ви глибокі й мудрі загадки горян? 7 жовтня у хмельничан буде нагода відчути гуцульську енергетику, насолодитися музикою гір, коли місто наповнить звучання книги «Яблуко в тайстрі» письменниці Валерії Чорней. Опісля музично-літературного перформансу відбудеться спілкування з авторкою книги Валерією Чорней та автограф-сесія письменниці”, - кажуть у книгарні “Є”.

«Книга народжувалася у моїй душі все життя, – говорить Валерія Чорней. – Адже роман-містерія «Яблуко в тайстрі» є переосмисленням мого гуцульського етнічного коріння, сили народного мистецтва, долі країни. Твір присвячений пам'яті мого батька, який був карпатським різьбярем. Це книга про два види сердець: одне вміє глибоко бачити свою націю та, зокрема, через мистецтво перетворювати її у безсмертний, непереможний національний міф. А інше серце осліпло, ніколи не вміло витворювати своєї країни».

Довідково:
Валерія Чорней  -  журналістка, письменниця. Дебютний роман-містерія «Яблуко в тайстрі» вийшов у «Видавництві Старого Лева» у 2016 році. Як журналістка пише на культурні та історико-пізнавальні теми. Улюбленими за десять років роботи журналісткою стали поїздки українськими селами та спілкування з людьми своєї країни, а також написання репортажів. Захоплюється світом фотографії, творчістю Марії Приймаченко. Майже щодня поряд із нею – вірний собака Жужик. Мріє почути спів китів. Мешкає у Чернівцях

Презентація відбудеться 7 жовтня о 18.00 години у книгарні «Є». Адреса: місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 2. Вхід вільний.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую