ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2019

Хмельничан запрошують взяти участь у франківському Півмарафоні-2017

Наталя ГАРМАТЮК Афіша 886
Фото: надали організатори

У програмі - забіги на різні дистанції.

У четвер, 20 квітня, стартувала реєстрація на цьогорічний Frankivsk Half Marathon. Уже 24 вересня Івано-Франківськ уже вчетверте прийматиме сотні бігунів з усієї України та з-за кордону. Хмельничан також запршують долучитися до спортивної події.

"Франківський Півмарафон у черговий раз відбудеться в рамках реалізації програми “Гарячий спорт” від платформи "Тепле Місто". У програмі - забіги на 21, 10 і 5 кілометрів. Бігуни зможуть подолати класичну дистанцію півмарафону у 21,097 кілометрів, а також 10 кілометрів та 5 ілометрів (у цьому забігу можна змагатись із 14 років). Для корпоративних учасників та охочих пробігти в компанії друзів передбачені естафети 3 по 5 + 6,097 кілометрів. Діти до 13 років зможуть безкоштовно подолати 1000, 500, і 100 метрів", - зазначають організатори.

Уперше на Франківському Півмарафоні проводитиметься сімейний забіг на 2 кілометри. Окрім того, також вперше проведуть благодійний забіг (2 кілометри), кошти від реєстрації на який спрямують на підтримку проекту Мальтійської служби допомоги - спортивний турнір для підлітків з обмеженими можливостями.

Пробігтись можна і у компанії друзів чи колег

Кожен учасник разом із реєстрацією гарантовано отримає тканевий рюкзак, стартовий номер, чіп для фіксації результатів, фірмовий браслет, іміджевий стікер, мапу маршруту, онлайн-диплом із результатом, освіжаючий пакет фінішера, а також користуватиметься камерами схову та пунктами харчування і гідратації.

Зареєструватись на Франківський Півмарафон можна на сайті www.run.if.ua або на https://athletic-events.com/events/416

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас