ye-logo.v1.2

Світлини невідомої Венеції покажуть у хмельницькому музеї фотомистецтва

Афіша 2000
Фото: dostup.km.ua

Автор експозиції - Сергій Чех.

У четвер, 18 травня, у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбудеться відкриття виставки фотографій Сергія Чеха «Венеціанський альбом». У прес-службі міськради повідомляють, що світлини розповідають про невідому, нетеристичну Венецію.

««Венеціанський альбом» – це виставка світлин, що розповідають про невідому, нетуристичну Венецію, яка є абсолютно унікальним місцем на Землі. Роботи автора неквапно ведуть нас від околиць міста через вузькі канали, кав’ярні, вітрини магазинів до найбільш відомої у Венеції площі – Сан-Марко. Витончені контури і ажурні фасади будівель зачаровують. Милуючись містом, зображеним на світлинах, можна почути його голос, відчути його душу», - йдеться також у повідомлені.

«Венеціанський альбом» покажуть 18 травня о 16.00 годині, у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва. Адреса: вулиця Проскурівська, 56.

Виставка відбудеться в рамках міжмузейного проекту «Венеція – Україна: мистецький погляд крізь час», який цьогоріч присвячений Міжнародному дню музеїв та Дню Європи.

Довідково: Сергій Чех – фотограф, художник, член Національної спілки фотохудожників України, експерт історичних методів фотографії, учасник понад 50 міжнародних і національних фотовиставок, член творчих об’єднань «Ікс+» та «Станкова фотографія ХХІ».

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую