ye-logo.v1.2

Сільський голова «забув» повідомити депутатів, що землю видають його дружині

Офіціоз 2794
gk-press.if.ua
Фото: gk-press.if.ua

Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області викрили корупційні діяння голови однієї із сільських рад на Кам’янеччині.

Правопорушник, будучи посадовою особою місцевого самоврядування, не дотримався вимог ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та не повідомив сесію сільської ради про наявний у нього конфлікт інтересів.
Так, під час прийняття сесією рішення по заяві місцевої жительки, він не повідомив, що заявниця є його дружиною. У заяві йшлося про надання дозволів на виготовлення технічної документації, що посвідчує право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку площею 0,25 га та про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 0,17 га в межах населеного пункту.
Таким чином, підозрюваний скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав посадовця винним у вчиненні правопорушення та зобов’язав сплатити штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело: СЗГ УМВС України в Хмельницькій області


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую