ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

Вступну кампанію до військових вишів буде подовжено

Офіціоз 2721
Фото: Регіональний медіа-центр Міноборони України.

У зв’язку зі збільшенням обсягів прийому на навчання до ВВНЗ та ВНП ВНЗ за ініціативою Міністерства оборони України за погодженням з Міністерством освіти та науки України з 18 до 23 серпня 2014 року буде проведено другий етап вступної кампанії 2014 року.

 Додатковий набір з підготовки військових фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» буде проведено до Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів), Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Державного університету телекомунікацій, Військового інституту Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій (м. Київ), Факультету військової підготовки Національної технічного університету «ХПІ» (м. Харків), Факультету Військово-Морських Сил Одеської національна морської академії.
Додатковий набір з підготовки військових фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» буде проведено до військових коледжів сержантського складу Харківського університету Повітряних Сил, Академії Сухопутних військ, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій, а також до відділення військової підготовки морехідного коледжу технічного флоту Одеської національна морської академії.
З метою забезпечення соціального захисту військовослужбовців, які отримали поранення під час проведення антитерористичної операції зазначеній категорії військовослужбовців за дорученням Міністра оборони України надана можливість отримати базову вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за цивільними напрямами підготовки за заочною формою навчання в окремих ВВНЗ та ВНП ВНЗ. Зокрема, у Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова Державного університету телекомунікацій, Військовому інституті Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій (м. Київ) та на Факультеті Військово-Морських Сил Одеської національна морської академії.
Кількість громадян України, які бажають отримати військову освіту у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів у 2014 році в порівнянні з минулими роками зросла, особливо з числа військовослужбовців військової служби за контрактом.

Регіональний медіа-центр Міноборони України.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую