ye-logo.v1.2

У Хмельницькому шукають молодих юристів, які очолять бюро правової допомоги

Офіціоз 2571

Конкурс на посади керівників бюро правової допомоги продовжили до 31 травня.

З 1 липня у кожному із районних центрів Хмельницької області розпочнуть роботу бюро правової допомоги. Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників для роботи у таких бюро. Прийом заявок продовжили до 31 травня.
“Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!Середній рівень місячної заробітної плати – від 3500 гривень. Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті legalaid-jobs.in.ua”, - повідомляють у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У Хмельницькій області бюро будуть утворені у Волочиську, Теофіполі, Білогір'ї, Ізяславі, Славуті, Нетішині, Красилові, Полонному, Ярмолинцях, Городку, Чемерівцях, Віньківцях, Деражні, Летичеві, Старій Синяві, Дунаївцях, Новій Ушиці.
Додаткова інформація за телефоном: (0382) 720-169 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую