ye-logo.v1.2
25 Червня, 2019

Державні, чи місцеві бюджети: куди йдуть податки хмельничан

Ангеліна Мовчан Офіціоз 1565
За перших п'ять місяців цього року, трохи більше податків надійшло у місцеві бюджети.
За перших п'ять місяців цього року, трохи більше податків надійшло у місцеві бюджети.. Фото: zn.ua

Податківці кажуть, з початку року подоляни сплатили понад три мільярди податку.

За офіційними даними Державної фіскальної служби, протягом січня-травня цього року, від платників податків Хмельницької області надійшло 3 мільярди 17 мільйонів гривень податків та зборів. Це якщо рахувати надходження до бюджетів усіх рівнів.

З цієї суми до державного бюджету пішло 1 мільярд 317 мільйонів гривень податкових платежів, що на 560,7 мільйона гривень більше проти відповідного періоду минулого року.

До місцевих бюджетів територіальних громад Хмельниччини надійшло 1,7 мільярда гривень, що на 467,6 мільйона гривень більше минулорічного результату.

«Це, в першу чергу сумлінне ставлення до сплати податків легального бізнесу. Ми ж, в свою чергу намагаємося якісно обслуговувати платників податків, досягати сучасного рівня податкової культури, що дозволяє будувати ділові паритетні стосунки з підприємницькою спільнотою, вчасно реагувати на проблеми, які заважають веденню бізнесу та інвестиційному процесу», - цитує начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчука прес-служба відомства.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео