ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

Антимонопольники рекомендують Волочиській райраді припинити антиконкурентні дії

Офіціоз 2792
В АМКУ вважають, що знижена ціна оренди для комунальної аптеки створює неконкурентне середовище для інших
В АМКУ вважають, що знижена ціна оренди для комунальної аптеки створює неконкурентне середовище для інших. Фото: з архіву

Свої рекомендації надіслали в раду та чекають на реакцію.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало Волочиській районній раді припинити дії з ознаками антиконкурентних. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Як встановило відділення у ході дослідження товарних ринків роздрібної торгівлі лікарськими засобами та надання в оренду майна спільної комунальної власності територіальних громад Хмельницької області, рішенням Волочиської районної ради від 19 березня 2015 року №30-34/2015 «Про впорядкування орендних відносин» розмір орендної ставки для розміщення аптек комунального підприємства Волочиської районної ради «Волочиська центральна районна аптека №11» було знижено в порівнянні з орендною ставкою для інших аптечних закладів, які також орендували майно спільної власності територіальних громад Волочиського району, - йдеться в повідомленні. - Для КП «Волочиська ЦРА №11» був встановлений рівень орендної ставки у розмірі 2 відсотків, а для інших аптечних закладів – 10 відсотків».

В АМКУ вважають, що, оскільки ставка орендної плати прямо впливає на вартість лікарських засобів та виробів медичного призначення, дії Волочиської районної ради створили комунальній аптеці сприятливіші умови для здійснення господарської діяльності. А тому рекомендували припинити антиконкурентні дії у вигляді надання окремим суб’єктам господарювання переваг, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до спотворення конкуренції.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую