ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Хмельничан попередили про перекриття руху

Офіціоз 4256
Ввечері 29 червня у Хмельницькому планують перекрити рух транспорту на ділянці на вулиці Степана Бандери поблизу перехрестя з проспектом Миру
Ввечері 29 червня у Хмельницькому планують перекрити рух транспорту на ділянці на вулиці Степана Бандери поблизу перехрестя з проспектом Миру. Фото: khm.gov.ua

Все через ремонт дороги.

У Хмельницькому запланували продовжити ремонт дорожнього покриття на перехресті проспекту Миру та вулиці Степана Бандери. Через що буде перекритий рух транспорту та змінені маршрути руху громадського транспорту.

Рух транспорту перекриють з 20 години 29 червня до 14 години 30 червня. Про це повідомили в прес-службі Хмельницької міської ради.

Об'їзд закритої ділянки можливий буде через вулиці Озерну, Панаса Мирного, Свободи та Зарічанську. Рух транзитного транспорту буде направлено вулицями Тернопільською, Кам’янецькою, Купріна, Красовського, Пілотською та Трудовою.

Тролейбуси за №8а, 11, 11а, 12 та 18  в напрямку мікрорайону Озерна будуть їхати через вулиці Зарічанську, Старокостянтинівське шосе, проспект Миру та аналогічно курсуватимуть у зворотному напрямку. Тролейбуси №1 здійснюватимуть розворот через зупинку «Автостанція №1». Маршрут №1а у ці дні «відпочиватиме». Автобус №21 здійснюватиме об’їзд ремонту вулицею Свободи. Решта - об'їжджатимуть вулицею Перемоги.

До речі, 22 червня - 23 червня також планували перекрити рух, але ремонтні роботи не проводили через погодні умови. За прогнозами ж синоптиків, 29-30 червня навряд чи слід очікувати на зливи. Утім, як розповів начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок, якщо погода все-таки внесе свої корективи, тоді й ремонт не робитимуть. Відповідно, і рух не перекриватимуть.

Але і це ще не все. Ввечері 29 червня може бути дещо ускладнений рух транспорту на вулицях Бандери, Зарічанській, Старокостянтинівському шосе, Володимирській, Героїв Майдану та Кам’янецькій. Причина – велопробіг о 18.10, який приурочений до відкриття фестивалю «MyFest». Про це повідомили в Управлінні патрульної поліції області.

Маршрут велопробігу 29 червня. Ілюстрація УПП у Хмельницькій області.

Діана СІКОРСЬКА.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую