ye-logo.v1.2
11 Липня, 2020

У Хмельницькому рибоохоронний патруль завадив незаконному вилову раків

Офіціоз 1248
У недобросовісних рибалок вилучили й заборонене знаряддя
У недобросовісних рибалок вилучили й заборонене знаряддя. Фото: khm.darg.gov.ua

За десять днів вересня зафіксували 19 випадків порушень законодавства.

Хмельницький рибоохоронний патруль продовжує виявляти недобросовісних рибалок, які порушують законодавство у сфері охорони водних біоресурсів. За десять днів вересня, як повідомили в пресслужбі відомства, зафіксували 19 порушень.

«У порушників конфісковано 35 кілограмів водних біоресурсів та 13 одиниць заборонених знарядь лову, загальною довжиною 325 метрів. Наклали штрафів на суму 510 грн», - словами заступника начальника - начальника відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Олега Атаманчука наводять у пресслужбі.

Для прикладу, третього вересня державні інспектори виявили грубе порушення правил рибальства. Чоловік добував рибу забороненим знаряддям лову – ятерем. Випадок стався на річці Случ, поблизу села Остропіль Старокостянтинівського району. Порушнику вдалось упіймати вісім карасів сріблястого.

До теми: На Хмельниччині викрили недобросовісних рибалок

А сьомого вересня в Хмельнгицькому на водоймі, що на Озерній, чоловік ловив раків забороненими знаряддями лову – трьома «парасольками». Добування безхребетних відбувалось у період заборони на їхній вилов. Утім, інспектори прибули вчасно і порушник не встиг упіймати раків.

«Рибоохоронці» нагадують, що в Хмельницькій області триває друга линька раків та встановлена заборона на їх вилов у період з 1 серпня по 30 вересня. За вилов раків в зазначений період на порушника може чекати штраф від 340 до 680 гривень. Крім штрафу за незаконний вилов, правопорушнику нараховується такса для обчислення розміру відшкодування шкоди за кожного виловленого рака у розмірі 25,5 гривні за одну особину.

Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства. У разі виявлення порушення прохання терміново повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії»: 0 (800) 50-52-50 або на «гарячу лінію» відомства: (068) 384 98 10.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую