ye-logo.v1.2

Ціни на Хмельниччині – найбільше подорожчали яйця

Офіціоз 3632
За даними статуправління, в серпні на Хмельниччині яйця подорожчали на 41,5%
За даними статуправління, в серпні на Хмельниччині яйця подорожчали на 41,5%. Фото: з архіву

У статуправлінні оприлюднили індекс споживчих цін у серпні.

Інфляції не було. Такі висновки можна зробити з оприлюдненого управлінням статистики в Хмельницькій області індексу споживчих цін по області за серпень. Зокрема, минулого місяця порівняно з липнем індекс становив 99,9%. Отже, дефляція становила 0,1%.

Водночас, за повідомленням статуправління, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в серпні зросли на 0,2%. Стрімким було зростання цін на яйця - 41,5%. На 1,1-5% подорожчали гречані крупи, молоко, свинина, яловичина, сметана, хліб. Подешевшали на 0,1-3,3% цукор, макаронні вироби, м’ясо птиці, пшеничне борошно, риба та продукти з риби, сало. Найбільше впали в ціні, за даними управління статистики в Хмельницькій області – фрукти, пшоно та овочі. У середньому на 5,3-10,7%.

«Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 0,9% через подорожчання тютюнових виробів на 1,8%. Одяг та взуття подешевшали на 4%, зокрема, одяг – на 4,1%, взуття – на 3,9%. Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,2% відбулось за рахунок зменшення тарифів на природний газ на 4,5%. Разом з тим дорожчими на 0,5% стали оренда житла, його утримання та ремонт», - повідомили в управлінні.

З початку року інфляція на Хмельниччині становить 2,4%.

Читайте також: На Хмельниччині зменшилась заборгованість по зарплаті

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую