ye-logo.v1.2
23 Січня, 2020

На ринках області вилучили рибу, яку продавали без дозволу

Олександр НІКІТІН Офіціоз 873
За продаж риби без відповідних дозволів, передбачений штраф
За продаж риби без відповідних дозволів, передбачений штраф. Фото: khm.darg.gov.ua

Тепер порушників можуть оштрафувати.

Сьогодні, шостого грудня, під час здійснення рибоохоронних рейдів було задокументовано п’ять випадків продажу водних біоресурсів без документів на ринках області. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницького рибоохоронного патруля.

Порушеннями зафіксували в Летичеві, Старій Синяві та Хмельницькому. Рибохоронні патрульні вилучили 84,5 кілограмів риби, а саме: 9,5 кілограмів сома, 21 кілограм коропа, 11 кілограмів білого амура та 43 кілограми товстолоба.
На порушників складені протоколи про адміністративні правопорушення. Матеріали справ готуються для передачі до судів за місцями скоєння правопорушень.

«За порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу передбачена адмінвідповідальність за ст. 88-1 КУпАП. Вона передбачає накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу за рішенням суду», - повідомили в Хмельницькому рибоохоронному патрулі.

Нагадаємо, в управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 384-98-10. На яку можна повідомити про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую