ye-logo.v1.2
7 Серпня, 2020

У рибпатрулі розповіли про чергові порушення

Офіціоз 780
У Летичеві зафіксували незаконний продаж раків
У Летичеві зафіксували незаконний продаж раків. Фото: Хмельницького рибоохоронного патруля

Усі вони зафіксовані в Летичівському районі.

Державні інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля виявили порушення правил рибальства. Про них повідомили у пресслужбі відомства.

Так, в селі Суслівці Летичівського району на річці Південний Буг інспектори викрили місцевого мешканця, який здійснював незаконний вилов сіткою. Громадянин виловив 32 карася сріблястого, чим завдав збитки водним біоресурсам на суму 544 гривні.

Також рейдова група зафіксувала ще три аналогічні порушення поблизу села Кудинка Летичівського району. «Місцеві мешканці здійснювали вилов забороненими знаряддями - двома екранами та сіткою. У громадян вилучено 10 екземплярів плітки, по три верховодки та плітки. На осіб складено адмінпротоколи, а матеріали справи готуються для передачі до Летичівського районного суду», - повідомили в пресслужбі Хмельницького рибоохоронного патруля.
Відзвітували й про те, що на летичівському ринку «Дари природи» задокументовали випадок незаконного продажу трьох кілограмів раків. На продавця також склали адмінпротокол та готують передати справу до суду.

Нагадаємо, в управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 384-98-10. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби просять повідомляти за вказаним номером телефону.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую