ye-logo.v1.2

Тендерна змова: антимонопольники оштрафували «дорожників»

Офіціоз 1467
Дві хмельницькі фірми, які
Дві хмельницькі фірми, які "розіграли" тендер на ремонт дороги, оштрафували. Фото: ілюстративне з архіву

Тендер на ремонт дороги «розіграли» ще в 2017 році.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало хмельницькі ТОВ «Єврошляхбуд» та ПП «Фасадбуд-98» загалом на 272 тисячі гривень за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Про це повідомил ив пресслужбі відомства.

«Відділення встановило, що суб’єкти господарювання у 2017 році узгодили дії під час проведення Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області процедур відкритих торгів із закупівлі поточного дрібного ремонту автодороги державного значення Чернелівка – Городок – Смотрич», - повідомили в АМКУ.

Переможцем торгів визнали ТОВ «Єврошляхбуд» з ціновою пропозицією 3 мільйони 310 тисяч гривень. Але… «Узгоджена поведінка учасників підтвердилась подачею у тендерних пропозиціях однакових за змістом і оформленням документів, використанням одних IP-адрес, наявністю спільних працівників та спільних господарських відносин», - йдеться в повідомленні обласного тервідділення Антимонопольного комітету України.

За даними аналітично системи «Youcontrol», засновник ТОВ «Єврошляхбуд» є Сурен Авакян, який в 2016 році керівником ПП «Фасадбуд-98», власником якого є Макіч Арутюнян. У 2017 році ТОВ «Єврошляхбуд» виграв тендерів на суму понад 18 мільйонів гривень.

Тепер же, як кажуть в АМКУ, притягнення ТОВ «Єврошляхбуд» та ПП «Фасадбуд-98» до відповідальності за зазначене порушення є підставою для відмови цим суб’єктам господарювання в участі в інших процедурах публічних закупівель та для відхилення їх тендерних пропозицій протягом 3 років».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую