ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Населення Хмельниччини продовжує скорочуватися

Офіціоз 3246
Померлих зареєстровано вдвічі більше, ніж новонароджених
Померлих зареєстровано вдвічі більше, ніж новонароджених. Фото: ілюстративне pixabay.com

За місяць в області стало на понад шістсот людей менше.

Станом на перше вересня цього року чисельність наявного населення в області становила 1 мільйон 249 тисяч 412 осіб. Про це повідомляють у пресслужбі обласного управління статистики. У порівнянні з попереднім місяцем, це на 621 людину менше.

«Внаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–серпня 2020 року, чисельність населення скоротилась на 5 290 осіб. Основним фактором зменшення чисельності населення було його природне скорочення – 6 143 особи, водночас зафіксовано міграційний приріст населення – 853 особи», - пояснюють у пресслужбі.

За вісім місяців цього року на Хмельниччині народилось 6 474 немовляти, водночас зареєстровано 12 617 померлих. Як зазначають в управлінні статистики, серед причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу (61,9%), друге – новоутворення (13,2%), третє – зовнішні причини смерті (4,6%).

До теми: Ціни на продукти. Що подорожчало на Хмельниччині за місяць.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую