ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

День Незалежності: де в Хмельницькому обмежать рух транспорту

Офіціоз 2803
24 серпня у центральній частині Хмельницького буде обмежений рух транспорту
24 серпня у центральній частині Хмельницького буде обмежений рух транспорту. Фото: з архіву

24 серпня на деяких центральних вулицях міста проїхати автівкою буде неможливо.

Вже завтра, 24 серпня, Україна відзначатиме 30-річницю Незалежності. У Хмельницькому цього дня заплановані різноманітні заходи, для проведення яких необхідно не лише обмежити рух транспорту, а й подекуди заборонити. Отож, в управлінні патрульної поліції області попередили водіїв, що їм варто врахувати усі обмеження та спланувати свої маршрути завчасно, щоб уникнути незручностей.

Зокрема, з 9-ої ранку обмежать рух транспорту вулицею Проскурівською від «Ангела скорботи» до вулиці Соборної, а також від Соборної до майдану Незалежності. Причина – Хода Героїв.

Також із 8.00 до 22.00 буде перекрито рух транспорту на вулиці Володимирській (від вулиці Соборної до вулиці Кам'янецької. Адже там розміщуватиметься фуд-корт.

Обмежать рух із 16.00 (але до якої години невідомо) через Парад вишиванок. Обмежання будуть тимчасовими, поки колонна учасників не пройде. Отож, ускладнення будуть за маршрутом: майдан Незалежності — вулиця Гагаріна — вулиця Кам'янецька — вулиця Подільська — вулиця Соборна — вулиця Проскурівська — кінотеатр імені Т.Г.Шевченка.

Які ж заходи пройдуть в Хмельницькому на День Незалежності, читайте в новині «Як відзначатимуть 30-річчя Незалежості» в Хмельницькому.

Читайте також: «Афіша Хмельницького на тиждень».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую